KLN FAMILY BRANDS
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
United Community Bank Perham Memorial ACS
LakesAreaSports.com
Choose a Different Sport:
Basketball (G) Scores for Thursday, January 26, 2012
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Cook County39
Northeast Range46
at Northeast RangeFINAL
Hope Academy36
Minnesota Transitions Charter63
at Minnesota Transitions CharterFINAL
Northwood-Kensett (IA)53
Glenville-Emmons11
at Glenville-EmmonsFINAL
Red Lake49
Walker-Hackensack-Akeley79
at Walker-Hackensack-AkeleyFINAL
#10 (A) Ada-Borup55
Waubun34
at WaubunFINAL
Yellow Medicine East47
Redwood Valley50
at Redwood ValleyFINAL
#6 (A) Upsala80
Onamia36
at OnamiaFINAL
Park Christian48
Ulen-Hitterdal39
at Ulen-HitterdalFINAL
Benson69
Hancock66
at HancockFINAL
Heritage Christian26
Mounds Park Academy41
at Mounds Park AcademyFINAL
Windom Area41
Pipestone Area52
at Pipestone AreaFINAL
Lyle/Austin Pacelli67
Fillmore Central49
at Fillmore CentralFINAL
West Central Area74
Long Prairie-Grey Eagle62
at Long Prairie-Grey EagleFINAL
Duluth Marshall49
Silver Bay28
at Silver BayFINAL
Prairie Seeds Academy44
CHOF49
at CHOFFINAL
Centennial62
Elk River56
at Elk RiverFINAL
Henry Sibley39
South St. Paul48
at South St. PaulFINAL
St. Croix Lutheran51
#2 (AAA) DeLaSalle85
at DeLaSalleFINAL
Lanesboro49
LeRoy-Ostrander51
at LeRoy-OstranderFINAL
Irondale40
St. Francis54
at St. FrancisFINAL
Duluth East88
Duluth Denfeld55
at Duluth DenfeldFINAL
Columbia Heights22
Totino-Grace55
at Totino-GraceFINAL
#5 (AAA) Chisago Lakes Area45
#3 (AAA) Benilde-St. Margaret's58
at Benilde-St. Margaret'sFINAL
Spring Lake Park51
North Branch61
at North BranchFINAL
St. Louis Park52
Fridley55
at FridleyFINAL
#4 (AA) Esko59
Two Harbors31
at Two HarborsFINAL
Hayfield46
Byron41
at ByronFINAL
Bigfork56
Northland45
at NorthlandFINAL
Littlefork-Big Falls58
International Falls66
at International FallsFINAL
Floodwood68
Cromwell51
at CromwellFINAL
Barnum86
Wrenshall25
at WrenshallFINAL
#7 (A) Mountain Iron-Buhl61
Ely47
at ElyFINAL
Holy Family Catholic74
Big Lake51
at Big LakeFINAL
Bethlehem Academy65
Randolph33
at RandolphFINAL
Medford49
Waterville-Elysian-Morristown51
at Waterville-Elysian-MorristownFINAL
Cloquet45
Hermantown73
at HermantownFINAL
Deer River52
Chisholm62
at ChisholmFINAL
Houston39
#5 (A) Spring Grove82
at Spring GroveFINAL
Minneapolis South44
#7 (AAAA) Robbinsdale Cooper71
at Robbinsdale CooperFINAL
Waconia60
Annandale43
at AnnandaleFINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart59
Lester Prairie/Holy Trinity61
at Lester Prairie/Holy TrinityFINAL
Blue Earth Area50
Waseca38
at WasecaFINAL
Truman23
Sleepy Eye69
at Sleepy EyeFINAL
St. Cloud Tech61
Brainerd47
at BrainerdFINAL
Grand Rapids49
Hibbing42
at HibbingFINAL
New Ulm45
St. James Area64
at St. JamesFINAL
Moose Lake-Willow River30
McGregor52
at McGregorFINAL
United South Central57
#2 (AA) New Richland-H-E-G87
at New Richland-H-E-GFINAL
#9 (AA) St. Peter65
Fairmont45
at FairmontFINAL
#9 (A) Win-E-Mac68
Fertile-Beltrami37
at Fertile-BeltramiFINAL
Badger/Greenbush-Middle River39
Roseau51
at RoseauFINAL
Kittson County Central28
Warroad40
at WarroadFINAL
Sacred Heart47
East Grand Forks69
at East Grand ForksFINAL
Dover-Eyota81
Rushford-Peterson57
at Rushford-PetersonFINAL
Wabasso49
Sleepy Eye Saint Mary's41
at Sleepy Eye Saint Mary'sFINAL
Rocori40
Sauk Rapids-Rice41
at Sauk Rapids-RiceF/OT
Little Falls52
Alexandria62
at AlexandriaFINAL
Paynesville Area80
Atwater-Cosmos-Grove City57
at Atwater-Cosmos-Grove CityFINAL
Hill City34
Greenway67
at GreenwayFINAL
Swanville50
Browerville72
at BrowervilleFINAL
Frazee44
Dilworth-Glyndon-Felton48
at Dilworth-Glyndon-FeltonFINAL
Crookston57
Norman County East42
at Norman County EastFINAL
Breckenridge42
#5 (AA) Hawley54
at HawleyFINAL
Eveleth-Gilbert63
Proctor54
at ProctorFINAL
BOLD81
Gibbon-Fairfax-Winthrop64
at Gibbon-Fairfax-WinthropFINAL
Underwood47
Clinton-Graceville-Beardsley36
at Clinton-Graceville-BeardsleyFINAL
Hillcrest Lutheran Academy32
#3 (A) Parkers Prairie93
at Parkers PrairieFINAL
Battle Lake52
Rothsay15
at RothsayFINAL
Barnesville44
Pelican Rapids70
at Pelican RapidsFINAL
Ashby37
Brandon/Evansville43
at Brandon/EvansvilleFINAL
Wadena-Deer Creek61
Pine River-Backus58
at Pine RiverFINAL
Park Rapids Area40
Perham75
at PerhamFINAL
Goodridge/Grygla62
Clearbrook-Gonvick74
at Clearbrook-GonvickFINAL
Sartell-St. Stephen50
St. Cloud Apollo27
at St. Cloud ApolloFINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton44
Alden-Conger58
at Alden-CongerFINAL
Ogilvie46
Aitkin67
at AitkinFINAL
Schaeffer Academy40
Rochester Home School56
at Rochester Home SchoolFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg43
Canby74
at CanbyFINAL
Morris Area/Chokio-Alberta48
New London-Spicer62
at New London-SpicerFINAL
Metro Deaf School22
Illinois School for the Deaf47
at CSSDFINAL
Menahga64
Pillager16
at PillagerFINAL
Bertha-Hewitt53
Verndale44
at VerndaleFINAL
KLN FAMILY BRANDS - From Our Family to Yours!
1998-2014 LakesAreaSports.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com